Gwoździarka Rapid PRO BN64

Fabrycznie nowy

Gwoździarka akumulatorowa Rapid PRO BN64 na gwoździe Rapid 16A

Więcej szczegółów

3 595,11 zł brutto

Dane Techniczne

GwoździeRapid 16A
Długość32-64 mm
ZasilanieAkumulator
Magazynek110 gwoździ
Wydajność60 cykli/min
PrzeznaczeniePRO
Waga4,3 kg
Gwarancja2 lata

Opis produktu

Elektryczna gwoździarka akumulatorowa Rapid PRO BN64 wbija gwoździe o długości do 64 mm. Mocna, wysokiej jakości bezprzewodowa, profesjonalna gwoździarka do wymagających prac wykończeniowych we wnętrzach. Idealna wszędzie tam, gdzie brak instalacji sprężonego powietrza i sprzętu na naboje gzowe. Magazynek pod kątem 20° ułatwia dostęp do narożników.

Lekka i nowoczesna konstrukcja wyposażona w regulację głębokości wbijania, mechanizm łatwego usuwania zacięć i szybki spust z blokadą pustego strzału. Na jednym ładowaniu akumulatora 2 Ah można wbić 500 gwoździ.

Jako wyposażenie dodatkowe do gwoździarki Rapid BN50 dostępne są akumulatory o pojemności 3 Ah, pozwalające na 800 strzałów.

Gwoździarka dostarczana jest w kuferku z tworzywa wraz z okularami bezpieczeństwa i 2 akumulatorami 18V po 2 Ah pojemności każdy, wraz z ładowarką. Naładowanie akumulatora do 80% pojemności zajmuje zaledwie 45 minut.

 

  • Gwarancja 2 lata 

  • Gwoździe Rapid 16A

  • Gwoździe Rapid 16A

  • Akumulator Li-Ion 18V 

Opinie

Napisz opinię

Gwoździarka Rapid PRO BN64

Gwoździarka Rapid PRO BN64

Gwoździarka akumulatorowa Rapid PRO BN64 na gwoździe Rapid 16A

Produkty powiązane