Zszywacz Rapid Supreme Omnipress SO30

Fabrycznie nowy

Zszywacz biurowy Rapid Supreme Omnipress SO30 typu Super Flat Clinch na zszywki Rapid Omnipress 30 Fullstrip

Więcej szczegółów

89,18 zł brutto

Opis produktu

Zszywacz biurowy Rapid Supreme SO30 typu "Super FlatClinch" na zszywki Rapid Omnipress 30 Fullstrip, to całkowicie nowa, opatentowana konstrukcja, która pozwala zszywać z niezwykłą lekkością pliki do 30 kartek zarówno na stole, jak i zszywaczem trzymanym w dłoni.

Dzięki mechanizmowi domykania zszywki "Super FlatClinch" zszywacz Rapid SO30 umożliwia super płaskie zszywanie, pozwalające zaoszczędzić do 40% miejsca w segregatorze. Wysoka precyzja i jakość wykonania gwarantują długą, niezawodną pracę i komfort zszywania.

Zszywanie zszywaczem Rapid Omnipress SO30 jest zawsze łatwe i bezproblemowe, niezależnie które miejsce obudowy naciskamy. Nowatorska i bezkonkurencyjna technologia Rapid Omnipress wyznacza całkiem nowe standardy w technice zszywaczy biurowych, zafunduj sobie 5 lat wygody i spokoju.

 

  • Gwarancja 5 lat Gwarancja 5 lat

  • Rodzaj zszywania Rodzaj zszywania: "Super FlatClinch" zszywka zagięta na płasko

  • Grubość pliku Grubość pliku: 30 kartek

  • Głębokość zszywania Głębokość zszywania: 40mm

  • Typ zszywek Typ zszywek: Rapid Omnipress 30

 

Prezentacja Video RAPID OMNIPRESS

Opinie

Napisz opinię

Zszywacz Rapid Supreme Omnipress SO30

Zszywacz Rapid Supreme Omnipress SO30

Zszywacz biurowy Rapid Supreme Omnipress SO30 typu Super Flat Clinch na zszywki Rapid Omnipress 30 Fullstrip

Produkty powiązane