Dostawa i zwrot towaru

Warunki dostawy

  1. Zamówienia wysyłamy firmą kurierską UPS w trybie Standard, co oznacza doręczenie przesyłki w ciągu maksimum 2 dni i nasi klienci są z tej formy dostawy zadowoleni.
  2. Koszt dostawy paczki do 20 kg na terenie kraju wynosi 20 zł netto przy pobraniu i 16 zł netto przy przedpłacie przelewem na konto.
  3. Jeśli zamówiony towar znajduje się w magazynie i wybrana została forma zapłaty jako Pobranie, to wysyłka może nastąpić w momencie potwierdzenia przez nas zamówienia.
  4. Jeśli zapłata ma nastąpić w formie Przelewu na nasze konto bankowe, to wysyłka nastąpi po potwierdzeniu otrzymania zapłaty, co może potrwać do kilku dni.
  5. W przypadku braku towaru w całości lub części zamówienia poinformujemy o tym fakcie zamawiającego i ustalimy nowy termin dostawy, dogodny dla klienta.

Zwrot towaru

  1. Drogi użytkowniku i kliencie, masz prawo do zwrotu towaru w terminie do 14 dni od  daty zakupu, czyli dnia otrzymania zamówienia, bez podawania wyraźnej przyczyny swojej decyzji.
  2. Zwracający winien dostarczyć towar do naszego magazynu na własny koszt i zadbać by opakowanie zwrotne należycie chroniło towar przed uszkodzeniem w czasie transportu, najlepiej gdy będzie to kompletne opakownie fabryczne wraz zabezpieczeniami. Stan w jakim towar dotrze do nas ma znaczenie dla dalszego postępowania.
  3. Jeśli towar był przez użytkownika testowany i sprawdzany pod kątem przydatności, zgodnie z jego przeznaczeniem, podobnie jak to ma miejsce w sklepie stacjonarnym, zwracamy 100% poniesionych przez użytkownika kosztów, w terminie do 14 dni od daty otrzymania zwrotu.
  4. W przypadku gdy stwierdzimy uszkodzenie produktu lub ślady wskazujące na jego normalne, bieżące użytkowanie, w tym również zużycie materiałów eksploatacyjnych, jak np. kasety ze zszywkami, zastrzegamy sobie prawo do potrącenia kosztu przywrócenia produktu do stanu wyjściowego.
  5. O decyzji zwrotu towaru możecie nas Państwo informować drogą elektroniczną poprzez email lub telefon, być może będziemy w stanie wspólnie rozwiązać problem.

 

Adres do zwrotów

PARTNER Maryla Woźniak
01-242 Warszawa, Al. Prymasa Tysiąclecia 46/126
Tel/Fax: 22 862 70 44
Tel: 22 631 00 88
E-mail: info@zszywacze.pl

 

Zachęcamy naszych klientów do kontaktu przed dokonaniem zakupu i podjęciem decyzji o wyborze właściwego rozwiązania. Jeśli tylko jesteśmy w stanie pomóc, to w efekcie korzyść odniosą obie strony, a nasze produkty pomogą Wam w pracy. Jeśli pomimo tego nie będziecie Państwo zadowoleni z zakupionego towaru, nie wahajcie się skontaktować z nami, nasza wiedza i doświadczenie mogą okazać się przydatne.