O nas

Kilka słów o nas...

Od ponad 20 lat zajmujemy się produktami szwedzkiej firmy RAPID. Jako pierwsi wprowadziliśmy tę markę do Polski, zaczynając od dystrybucji niezapomnianego modelu zszywacza cęgowego Rapid K1, sprzedawanego z powodzeniem do dzisiaj. Pracując przez wiele lat dla Rapida mamy satysfakcję, że produkty tej marki cieszą się uznaniem naszych klientów za jakość, funkcjonalność i trwałość.

Oprócz importu i sprzedaży produktów Rapid prowadzimy także serwis oraz służymy doradztwem w zakresie wykorzystania podzespołów OEM przy wdrażaniu własnej produkcji przez firmy krajowe. Dzięki temu powstało już sporo ciekawych i przydatnych rozwiązań.

 

i o firmie Rapid...

Początkowo rdzennie szwedzka firma Isaberg Rapid AB z biegiem lat stała się międzynarodowym koncernem, wciąż jednak kierowanym z centrali w Szwecji. Ma fabryki w Europie i Chinach, a centrum dystrybucyjne we Francji zaopatruje odbiorców w ponad 140 krajach, działając od 2017 roku pod szyldem globalnej marki ACCO Brands Corporation.

Firma Rapid wiele uwagi i nakładów poświęca na badania i rozwój, czego efektem są całkowicie nowatorskie rozwiązania, wyznaczające trendy i kierunki dla pozostałych firm z branży. Rapid jest również dostawcą podzespołów OEM dla  producentów innych urządzeń, jak chociażby wkładki zszywające do kserokopiarek lub urządzeń zszywająco-zbierających dla poligrafii.

 

Nasza firma

PARTNER Maryla Woźniak
01-242 Warszawa, Al. Prymasa Tysiąclecia 46/126
NIP: 113 019 61 14
Tel/Fax: 22 862 70 44
E-mail: info@zszywacze.pl