Szyna sprzęgająca do R106 Powiększ

Szyna sprzęgająca do R106

108829

Fabrycznie nowy

Szyna sprzęgająca do zszywacza Rapid 106

Więcej szczegółów

572,86 zł brutto

Opis produktu

Szyna sprzęgająca do zszywaczy Rapid 106 pozwala połączyć kilka zszywaczy w jeden zestaw, działający jednocześnie. Idealne rozwiązanie do zszywania zeszytów, prospektów, a zwłaszcza do zszywania zszywkami oczkowymi, kiedy wymagana jest precyzja w rozstawie oczek, tak by trafiały idealnie w uchwyty segregatora.

Do sprzęgnięcia zestawu zszywaczy niezbędne jest także połączenie ich sprzęgającym kablem światłowodowym, który umożliwia jednoczesne wyzwalanie. W ten sposób można łączyć dowolną liczbę zszywaczy. Układ elektroniczny czuwa nad sekwencyjnym wyzwalaniem pojedynczych zszywaczy tak, że każdy z nich wyzwalany jest z minimalnym opóźnieneim, niezauważalnym dla oka, ale istotnym dla sieci zasilającej.

 

Opinie

Napisz opinię

Szyna sprzęgająca do R106

Szyna sprzęgająca do R106

Szyna sprzęgająca do zszywacza Rapid 106

Produkty powiązane