Zszywki Rapid 66/8+ Special Electric Powiększ

Zszywki Rapid 66/8+ Special Electric

Fabrycznie nowy

Zszywki Rapid 66/8+ Special Electric do zszywaczy elektrycznych R105 i R106 - opakowanie 5.000 szt.

Więcej szczegółów

21,50 zł brutto

Opis produktu

Zszywki nowej generacji Rapid 66/8+ Special Electric do zszywaczy Rapid 105 i Rapid 106. Charakterystyką i wykonaniem, jak np. twardość drutu, czy sklejenie, są dopasowane do pracy ze zszywaczami elektrycznymi.

Symbol + przy wysokości nóżki 8+ oznacza dodatkowe 0,5 mm, co daje łącznie 8,5 mm

Przemysłowy charakter zszywaczy R105 i R106 sprawia, że zszywkom do nich przeznaczonym stawia się wyższe wymagania jakościowe, niż zszywkom do zszywaczy ręcznych, tak by praca przebiegała płynnie, bez zacięć i szkody dla samych zszywaczy. Np. zszywki źle sklejone, pod wpływem wstrząsów wywołanych pracą zszywacza elektrycznego rozklejają się i rozpadają na pojedyncze sztuki, co powoduje blokowanie magazynka zszywacza i częste przestoje w pracy.

Aby w pełni wykorzystać zalety zszywaczy elektrycznych producent zaleca stosować wyłącznie zszywki do nich przeznaczone.

Należy przyjąć, że zszywka o wysokości 6mm wystarcza do zszycia 3mm, czyli ok. 30 kartek papieru, a zszywka o wysokości 8mm wystarcza do zszycia 5mm, czyli ok. 50 kartek papieru 80g/m2.

Opinie

Napisz opinię

Zszywki Rapid 66/8+ Special Electric

Zszywki Rapid 66/8+ Special Electric

Zszywki Rapid 66/8+ Special Electric do zszywaczy elektrycznych R105 i R106 - opakowanie 5.000 szt.