Fabrycznie nowy
Pistolet do kleju Rapid PRO EG380 na sztyfty Ø 12 mm
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Data dostępności:

Pistolet do kleju Rapid PRO EG380
Pistolet do kleju Rapid PRO EG380 na sztyfty Ø 12 mm
Odbiorca: :
* Pola wymagane
lub Anuluj
| Klej | Ø 12 mm |
| Zasilanie | 240V |
| Moc | 400 W |
| Przewód sieciowy | 3,5 m |
| Wydajność | 2200 g/h |
| Zakres temperatur | 130-230 °C |
| Czas nagrzewania | 3 min |
| Dysza standardowa | Ø 3,5 mm wymienna |
| Waga | 1,3 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
Profesjonalny, przemysłowy pistolet do klejenia Rapid PRO EG380 o wyjątkowo wysokiej wydajności - 2200 g/h. Przeznaczony do przemysłowej, intensywnej pracy, wymagającej precyzji. Dwie grzałki, moc 400 W, poręczna regulacja i kontrola temperatury w zakresie 120-230 °C, ergonomiczny uchwyt 4-palcowy dla zmniejszenia wysiłku. Współpracuje zarówno z klejem EVA, jak i poliamidowym PA, pistolet jest dostarczany ze stałą i ruchomą podstawą.
Klej: Ø 12 mm