Fabrycznie nowy
Pistolet do kleju Rapid PRO EG340 na sztyfty Ø 12 mm
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Data dostępności:

Pistolet do kleju Rapid PRO EG340
Pistolet do kleju Rapid PRO EG340 na sztyfty Ø 12 mm
Odbiorca: :
* Pola wymagane
lub Anuluj
| Klej | Ø 12 mm |
| Zasilanie | 240V |
| Moc | 220 W |
| Przewód sieciowy | 2,5 m |
| Wydajność | 1400 g/h |
| Zakres temperatur | 120-220 °C |
| Czas nagrzewania | 3 min |
| Dysza standardowa | Ø 3,0 mm wymienna |
| Waga | 0,93 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
Profesjonalny, przemysłowy pistolet do klejenia Rapid PRO EG340 o wysokiej wydajności - 1400 g/h. Przeznaczony do przemysłowej, intensywnej pracy, wymagającej precyzji. Moc 220 W, poręczna regulacja i kontrola temperatury w zakresie 120-230 °C, ergonomiczny uchwyt 4-palcowy dla zmniejszenia wysiłku. Współpracuje zarówno z klejem EVA, jak i poliamidowym PA, pistolet wyposażony jest w stabilną podstawkę.
Klej: Ø 12 mm