Fabrycznie nowy
Akumulatorowy pistolet do kleju Rapid BGX300 na sztyfty Ø 12mm
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Data dostępności:

Pistolet do kleju Rapid BGX300
Akumulatorowy pistolet do kleju Rapid BGX300 na sztyfty Ø 12mm
Odbiorca: :
* Pola wymagane
lub Anuluj
| Klej | Ø 12 mm |
| Zasilanie | Akumulator |
| Moc | 30 W |
| Przewód sieciowy | bezprzewodowy |
| Czas pracy | do 60 minut na akumulatorze |
| Wydajność | 250 g/h |
| Zakres temperatur | 200 °C stała |
| Czas nagrzewania | 3-6 min |
| Dysza standardowa | wymienna |
| Waga | 0,66 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
Akumulatorowy pistolet do klejenia Rapid BGX300 o wydajności 250 g/h. Przeznaczony do pracy w domu i zastosowań hobbystycznych, wymagających precyzji i swobody działania. Temperatura 200 °C utrzymywana termostatem. Współpracuje zarówno z klejem EVA, jak i poliamidowym PA, pistolet wyposażony jest w ergonomiczny uchwyt i stabilną podstawkę.
Klej: Ø 12 mm