Fabrycznie nowy
Pistolet do kleju Rapid EG280 na sztyfty Ø 12mm
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Data dostępności:

Pistolet do kleju Rapid EG280
Pistolet do kleju Rapid EG280 na sztyfty Ø 12mm
Odbiorca: :
* Pola wymagane
lub Anuluj
| Klej | Ø 12 mm |
| Zasilanie | 240V |
| Moc | 350 W |
| Wydajność | 600 g/h |
| Czas nagrzewania | 3 min |
| Dysza standardowa | wymienna |
| Waga | 0,39 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
Wysokiej jakości pistolet do klejenia Rapid EG280 dla wymagających majsterkowiczów, przeznaczony do pracy w domu i zastosowań hobbystycznych, wymagających precyzji i profesjonalnej jakości. Temperatura 185 °C utrzymywana termostatem, ergonomiczny uchwyt i wydłużony spust dla zmniejszenia wysiłku. Współpracuje zarówno z klejem EVA, jak i poliamidowym PA, pistolet wyposażony jest w stabilną podstawkę.
Klej: Ø 12 mm