Rapid Supreme Omnipress SO60

Fabrycznie nowy

Zszywacz biurowy Rapid Supreme Omnipress SO60 typu Super Flat Clinch na zszywki Rapid Omnipress 60 Fullstrip

Więcej szczegółów

104,56 zł brutto

Opis produktu

Zszywacz biurowy Rapid Supreme SO60 typu "Super FlatClinch" na zszywki Rapid Omnipress 60 Fullstrip, to całkowicie nowa, opatentowana konstrukcja, która pozwala zszywać z niezwykłą lekkością pliki do 60 kartek zarówno na stole, jak i zszywaczem trzymanym w dłoni.

Dzięki mechanizmowi domykania zszywki "Super FlatClinch" zszywacz Rapid SO60 umożliwia super płaskie zszywanie, pozwalające zaoszczędzić do 40% miejsca w segregatorze. Wysoka precyzja i jakość wykonania gwarantują długą, niezawodną pracę i komfort zszywania.

Zszywanie zszywaczem Rapid Omnipress SO60 jest zawsze łatwe i bezproblemowe, niezależnie które miejsce obudowy naciskamy. Nowatorska i bezkonkurencyjna technologia Rapid Omnipress wyznacza całkiem nowe standardy w technice zszywaczy biurowych, zafunduj sobie 5 lat wygody i spokoju.

 

  • Gwarancja 5 lat Gwarancja 5 lat

  • Rodzaj zszywania Rodzaj zszywania: "Super FlatClinch" zszywka zagięta na płasko

  • Grubość pliku Grubość pliku: 60 kartek

  • Głębokość zszywania Głębokość zszywania: 40mm

  • Typ zszywek Typ zszywek: Rapid Omnipress 60

 

Prezentacja Video RAPID OMNIPRESS

Opinie

Napisz opinię

Rapid Supreme Omnipress SO60

Rapid Supreme Omnipress SO60

Zszywacz biurowy Rapid Supreme Omnipress SO60 typu Super Flat Clinch na zszywki Rapid Omnipress 60 Fullstrip

Produkty powiązane