Zszywacz Rapid E-Tac

Fabrycznie nowy

Zszywacz tapicerski Rapid E-Tac na zszywki i gwoździe

Więcej szczegółów

175,61 zł brutto

Dane Techniczne

ZszywkiRapid 140
Wysokość6-14 mm
GwoździeRapid 8/15 mm
Zasilanie240V
Wydajność20 cykli/min
Waga0,65 kg
Gwarancja2 lata

Opis produktu

Elektryczny zszywacz tapicerski Rapid E-Tac na zszywki Rapid 140 i gwoździe Rapid 8. Uniwersalny zszywacz dla każdego hobbysty i majsterkowicza. Doskonale nadaje się do typowych prac tapicerskich, mocowania tkanin i folii izolacyjnych oraz wszelkich prac wnętrzarskich.

Niedrogi, bardzo lekki i poręczny, zszywacz do wszechstronnego zastosowania w majsterkowaniu, ułatwia zszywanie w trudnodostępnych miejscach. Zszywki Rapid 140 nadają się szczególnie do tapicerskich prac naprawczych, jak równiez robót wnętrzarskich lub wykończeniowych, dodatkowo gwoździki Rapid 300 o długości 15mm mogą służyć do mocowania listew i cienkich ramek z drewna.

Zszywacz ma wbudowane zabezpieczenie przed przypadkowym wyzwoleniem oraz okienko podgladu magazynka ze zszywkami. Zasilanie bezpośrednio z sieci 230V.

 

  • Gwarancja 2 lata Gwarancja 2 lata

  • Wydajność Wydajność: 20 cykli/min.

  • Zszywki Rapid 13 Zszywki: 6-14mm

  • Gwoździe Rapid 8 Gwoździe: 15mm

Opinie

Napisz opinię

Zszywacz Rapid E-Tac

Zszywacz Rapid E-Tac

Zszywacz tapicerski Rapid E-Tac na zszywki i gwoździe