Fabrycznie nowy
Elektryczny zszywacz tapicerski Rapid PRO R214 na zszywki Rapid 140
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Data dostępności:

Zszywacz Rapid R214
Elektryczny zszywacz tapicerski Rapid PRO R214 na zszywki Rapid 140
Odbiorca: :
* Pola wymagane
lub Anuluj
| Zszywki | Rapid 140 |
| Wysokość | 8-16 mm |
| Zasilanie | 240V |
| Przewód sieciowy | 3,5 m |
| Wydajność | 20 cykli/min |
| Przeznaczenie | PRO |
| Waga | 1,93 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
Elektryczny zszywacz tapicerski na zszywki Rapid 140. Uniwersalny zszywacz do prac tapicerskich, napraw mebli, mocowania tkanin i folii oraz wszelkich prac wnętrzarskich.
Silny elektromagnes z nowatorskim sterowaniem "Focused Power" - im mocniej naciskasz tym mocniej zszywasz, solidna budowa i brak odrzutu predysponują zszywacz Rapid PRO R214 do profesjonalnych zastosowań w wielu dziedzinach.
Łatwo zdejmowana płytka czołowa magazynka ze sprężynowym dociskiem ułatwia szybkie i sprawne usuwanie zakleszczonych zszywek, bez potrzeby rozbierania zszywacza za pomocą narzędzi. To rozwiązanie z pewnością docenią fachowcy pracujący na budowach lub w terenie u klienta.
Zasilanie z sieci 240V.
Gwarancja 2 lata
Zszywki: 8-16mm