Fabrycznie nowy
Elektryczny zszywacz tapicerski Rapid PRO R553 na zszywki i gwoździe
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Data dostępności:

Zszywacz Rapid PRO R553
Elektryczny zszywacz tapicerski Rapid PRO R553 na zszywki i gwoździe
Odbiorca: :
* Pola wymagane
lub Anuluj
| Zszywki | Rapid 53 |
| Wysokość | 8-20 mm |
| Gwoździe | Rapid 8 |
| Długość | 15-20 mm |
| Zasilanie | 240V |
| Przewód sieciowy | 3,5 m |
| Wydajność | 20 cykli/min |
| Przeznaczenie | PRO |
| Waga | 1,7 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
Elektryczny zszywacz tapicerski na zszywki Rapid 53 i gwoździe Rapid 8. Uniwersalny zszywacz do prac tapicerskich, napraw mebli, mocowania tkanin i folii oraz wszelkich prac wnętrzarskich.
Silny elektromagnes z nowatorskim sterowaniem "Focused Power" - im mocniej naciskasz tym mocniej zszywasz, solidna budowa i brak odrzutu predysponują zszywacz Rapid 553 do profesjonalnych zastosowań w wielu dziedzinach.
Łatwo zdejmowana płytka czołowa magazynka ze sprężynowym dociskiem ułatwia szybkie i sprawne usuwanie zakleszczonych zszywek, bez potrzeby rozbierania zszywacza za pomocą narzędzi. To rozwiązanie z pewnością docenią fachowcy pracujący na budowach lub w terenie u klienta.
Zasilanie z sieci 240V.
Gwarancja 2 lata
Zszywki: 8-20mm
Gwoździe: 15-20mm