Zszywacz Rapid 5080

Fabrycznie nowy

Zszywacz elektryczny Rapid 5080 do 80 kartek ze zszywkami w kasecie

Więcej szczegółów

3 000,00 zł brutto

Dane Techniczne

ZszywkiKaseta 5000 sztuk
ZasilanieZasilacz sieciowy
Grubość pliku80 kartek
Głębokość zszywania60 mm
Magazynek5000 sztuk
Gwarancja2 lata

Opis produktu

Zszywacz elektryczny nowej generacji Rapid 5080, ze zszywkami w kasecie. Mechanizm zszywacza opracowany przez firmę Rapid jest instalowany w wielu kserokopiarkach oraz automatycznych urządzeniach poligraficznych i przemysłowych.

Cichy, trwały i niezawodny, w połączeniu z kasetą na 5.000 zszyć, pozwala na wygodną i bezawaryjną pracę przez wiele lat. Wraz z kasetą wymienione zostają elementy zużywające się w trakcie zszywania, co znacznie wydłuża trwałość samego zszywacza i podnosi jego bezawaryjność.

Zszywacz działa automatycznie poprzez wyzwalacz o regulowanej głębokości zadziałania. Dostarczany jest z zasilaczem sieciowym i pełną kasetą ze zszywkami. Istnieje możliwość dokupienia pedału wyzwalającego.

 

  • Gwarancja 2 lata Gwarancja 2 lata

  • Flat-Clinch Rodzaj zszywania: "Flat-Clinch" zszywka zagięta na płasko

  • Grubość pliku Grubość pliku: 5mm czyli ok. 80 kartek papieru 80g/m2

  • Głębokość zszywania Głębokość zszywania: regulowana od 0 do 60mm

  • Kaseta Kaseta: R5080 zawiera 5.000 zszywek

Opinie

Napisz opinię

Zszywacz Rapid 5080

Zszywacz Rapid 5080

Zszywacz elektryczny Rapid 5080 do 80 kartek ze zszywkami w kasecie

Produkty powiązane