Zszywacz Rapid PS111

Fabrycznie nowy

Tapicerski zszywacz pneumatyczny Rapid PS111 na zszywki Rapid 140

Więcej szczegółów

326,85 zł brutto

Dane Techniczne

ZszywkiRapid 140
Wysokość6-16 mm
ZasilanieSprężone powietrze
Pobór powietrza0,3 l
PrzeznaczenieDIY
Waga1,77 kg
Gwarancja2 lata

Opis produktu

Pneumatyczny zszywacz Rapid PS111 na zszywki Rapid 140/6-16mm, dzięki małym gabarytom i niskiej wadze znajduje wszechstronne zastosowanie w dekoratorniach, pracowniach tapicerskich i robotach wnętrzarskich.

Lekki i poręczny, a jednocześnie trwały może być narzędziem pracy zarówno profesjonalisty, jak i wymagającego amatora hobbysty. Regulowany system odpowietrzania pozwala dowolnie skierować wylot powietrza, wydłużony nosek i płaska obudowa z przodu ułatwiają zszywanie w trudno dotępnych miejscach. Dostarczany w kuferku wraz z kluczykiem, oliwą, okularami bezpieczeństwa i próbkami zszywek.

 

  • Gwarancja 2 lata Gwarancja 2 lata

  • Typ zszywek Zszywki: 6-16mm

Opinie

Napisz opinię

Zszywacz Rapid PS111

Zszywacz Rapid PS111

Tapicerski zszywacz pneumatyczny Rapid PS111 na zszywki Rapid 140