Fabrycznie nowy
Pneumatyczna zszywaczo-gwoździarka Rapid PBS121
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Data dostępności:

Zszywacz gwoździarka Rapid PBS121
Pneumatyczna zszywaczo-gwoździarka Rapid PBS121
Odbiorca: :
* Pola wymagane
lub Anuluj
| Zszywki | Rapid 606 |
| Wysokość | 12-30 mm |
| Gwoździe | Rapid 8 |
| Długość | 15-30 mm |
| Zasilanie | Sprężone powietrze |
| Pobór powietrza | 0,8 l |
| Przeznaczenie | DIY |
| Waga | 2,62 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
Pneumatyczny zszywacz gwoździarka Rapid PBS121 na zszywki Rapid 606 i gwoździe Rapid 8. Dzięki małym gabarytom i niskiej wadze znajduje wszechstronne zastosowanie w pracowniach tapicerskich, robotach wnętrzarskich i konstrukcyjnych.
Lekki i poręczny, a jednocześnie trwały Rapid PBS121 może być narzędziem pracy zarówno profesjonalisty, jak i wymagającego amatora hobbysty. Regulowany system odpowietrzania pozwala dowolnie skierować wylot powietrza, wydłużony nosek i płaska obudowa z przodu ułatwiają zszywanie w trudno dotępnych miejscach.
Zszywki Rapid 606 mają mały rozstaw nóżek (6mm) oraz gruby drut i działają jak dwa wbite obok siebie gwoździe, idealnie nadają się do wszelkich połączeń konstrukcyjnych i montażowych. Sprzęt dostarczany jest w kuferku z tworzywa wraz z kluczykiem, oliwą, okularami bezpieczeństwa i próbkami zszywek oraz gwoździ.
Gwarancja 2 lata
Zszywki: 12-25mm
Gwoździe: 15-30mm