Zszywacz gwoździarka Rapid PBS121

Fabrycznie nowy

Pneumatyczna zszywaczo-gwoździarka Rapid PBS121

Więcej szczegółów

335,79 zł brutto

Dane Techniczne

ZszywkiRapid 606
Wysokość12-30 mm
GwoździeRapid 8
Długość15-30 mm
ZasilanieSprężone powietrze
Pobór powietrza0,8 l
PrzeznaczenieDIY
Waga2,62 kg
Gwarancja2 lata

Opis produktu

Pneumatyczny zszywacz gwoździarka Rapid PBS121 na zszywki Rapid 606 i gwoździe Rapid 8. Dzięki małym gabarytom i niskiej wadze znajduje wszechstronne zastosowanie w pracowniach tapicerskich, robotach wnętrzarskich i konstrukcyjnych.

Lekki i poręczny, a jednocześnie trwały Rapid PBS121 może być narzędziem pracy zarówno profesjonalisty, jak i wymagającego amatora hobbysty. Regulowany system odpowietrzania pozwala dowolnie skierować wylot powietrza, wydłużony nosek i płaska obudowa z przodu ułatwiają zszywanie w trudno dotępnych miejscach.

Zszywki Rapid 606 mają mały rozstaw nóżek (6mm) oraz gruby drut i działają jak dwa wbite obok siebie gwoździe, idealnie nadają się do wszelkich połączeń konstrukcyjnych i montażowych. Sprzęt dostarczany jest w kuferku z tworzywa wraz z kluczykiem, oliwą, okularami bezpieczeństwa i próbkami zszywek oraz gwoździ.

 

  • Gwarancja 2 lata Gwarancja 2 lata

  • Typ zszywek Zszywki: 12-25mm

  • Typ zszywek Gwoździe: 15-30mm

Opinie

Napisz opinię

Zszywacz gwoździarka Rapid PBS121

Zszywacz gwoździarka Rapid PBS121

Pneumatyczna zszywaczo-gwoździarka Rapid PBS121