Gwoździarka Rapid PRO PB131

Fabrycznie nowy

Gwoździarka pneumatyczna Rapid PRO PB131

Więcej szczegółów

304,62 zł brutto

Dane Techniczne

GwoździeRapid 8
Długość15-50 mm
ZasilanieSprężone powietrze
PrzeznaczeniePRO
Waga2,62 kg
Gwarancja2 lata

Opis produktu

Pneumatyczna gwoździarka Rapid PRO PB131 wbija gwoździe o długości do 50mm i małym przekroju łepka, prawie nie widoczne w drewnie. Idealna do prac stolarskich i naprawczych oraz wykończeniowych prac wnętrzarskich.

Gwoździarka wyposażona jest w nakładkę zabezpieczającą przed porysowaniem powierzchni drewna podczas zszywania oraz przełącznik trybu pracy: wyzwalanie pojedyncze lub praca ciągła. Nadaje się zarówno dla profesjonalistów, jak i wymagających amatorów.

Gwoździarka dostarczana jest w kuferku z tworzywa wraz z kluczykiem, oliwą, okularami bezpieczeństwa i próbkami gwoździ.

 

  • Gwarancja 2 lata Gwarancja 2 lata

  • Gwoździe Rapid 8 Gwoździe: 15-50mm

Opinie

Napisz opinię

Gwoździarka Rapid PRO PB131

Gwoździarka Rapid PRO PB131

Gwoździarka pneumatyczna Rapid PRO PB131