Zszywacz gwoździarka Rapid PRO PBS151

Fabrycznie nowy

Pneumatyczna zszywaczo-gwoździarka Rapid PRO PBS121

Więcej szczegółów

359,59 zł brutto

Dane Techniczne

ZszywkiRapid 90
Wysokość20-40 mm
GwoździeRapid 8
Długość15-50 mm
ZasilanieSprężone powietrze
PrzeznaczeniePRO
Waga3,09 kg
Gwarancja2 lata

Opis produktu

Pneumatyczna zszywaczo-gwoździarka Rapid PRO PBS151 na zszywki Rapid 90 i gwoździe Rapid 8. Dzięki małym gabarytom i niskiej wadze znajduje wszechstronne zastosowanie w pracowniach tapicerskich, robotach wnętrzarskich i konstrukcyjnych.

Lekki i poręczny, a jednocześnie trwały zszywacz może być narzędziem pracy zarówno profesjonalisty, jak i wymagającego amatora hobbysty. Regulowany system odpowietrzania pozwala dowolnie skierować wylot powietrza, wydłużony nosek i płaska obudowa z przodu ułatwiają zszywanie w trudno dostępnych miejscach.

Zszywki Rapid 90 mają mały rozstaw nóżek (5,7 mm) oraz gruby drut i działają jak dwa wbite obok siebie gwoździe, idealnie nadają się do wszelkich połączeń konstrukcyjnych i montażowych. Sprzęt dostarczany jest w kuferku z tworzywa wraz z kluczykiem, oliwą, okularami bezpieczeństwa i próbkami zszywek oraz gwoździ.

 

  • Gwarancja 2 lata Gwarancja 2 lata

  • Zszywki Rapid 90 Zszywki: 20-40mm

  • Gwoździe Rapid 8 Gwoździe: 15-50mm

Opinie

Napisz opinię

Zszywacz gwoździarka Rapid PRO PBS151

Zszywacz gwoździarka Rapid PRO PBS151

Pneumatyczna zszywaczo-gwoździarka Rapid PRO PBS121