Fabrycznie nowy
Zszywacz tapicerski Rapid PRO ALU740 na zszywki Rapid 140 i gwoździe Rapid 8
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Data dostępności:

Zszywacz Rapid ALU740
Zszywacz tapicerski Rapid PRO ALU740 na zszywki Rapid 140 i gwoździe Rapid 8
Odbiorca: :
* Pola wymagane
lub Anuluj
| Zszywki | Rapid 140 |
| Wysokość | 6-14 mm |
| Gwoździe | Rapid 8 |
| Długość | 15 mm |
| Regulacja siły | 2-stopniowa |
| Przeznaczenie | DIY |
| Waga | 0,6 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
Zszywacz tapicerski Rapid ALU740 na zszywki Rapid 140 i gwoździe Rapid 8. Wysokiej jakości zszywacz tapicerski do prac w domu i majsterkowania. Ergonomiczna obudowa z aluminum z dwustopniową regulacją siły wbijania, pozwala na komfortową pracę.
Gwarancja 3 lata
Regulacja siły zszywania
Zszywki: 6-14mm
Gwoździe: 15mm