Zszywki Rapid 26/6-5M Strong

Fabrycznie nowy

Zszywki biurowe Rapid 26/6-5M Strong - opakowanie: 5.000 sztuk

Więcej szczegółów

13,84 zł brutto

Opis produktu

Zszywki biurowe nowej generacji Rapid 26/6 Strong o wysokości nóżki 6mm, pozwalają na zszycie pliku do 30 kartek, czyli około 3mm. Wykonane są z cienkiego drutu stalowego, do ich zagięcia potrzebna jest zdecydowanie mniejsza siła niż w przypadku zszywek typu 24.

Zszywki Rapid Strong produkowane są na nowoczesnych, precyzyjnych prasach i jakością oraz precyzją wykonania przewyższają dotychczas stosowane zszywki starego typu. Są ostrzone i galwanicznie powlekane, co ułatwia zszywanie i poprawia estetykę końcowego produktu.

Zszywka Strong ma wyższą sztywność niż zszywka Standard, nadaje się więc do zszywania bardziej twardych materiałów, jak papier kredowany, tworzywa sztuczne, blistry itp.

Opinie

Napisz opinię

Zszywki Rapid 26/6-5M Strong

Zszywki Rapid 26/6-5M Strong

Zszywki biurowe Rapid 26/6-5M Strong - opakowanie: 5.000 sztuk